vigrande urunler

Vigrande yan etkileri nelerdir? Kimlere tavsiye edilmez?

Viagra yan etkileri nelerdir ve kimlere tavsiye edilmez diye kendinize soruyorsanız aşağıda sıralanan maddeler aradığınız cevapları size verecektir;

  • Vigrande cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve dönmesi, bulanık görme, burun kızarıklığı, mide bulantısı, eklem ağrıları gibi sorunlara yol açabilmektedir.
  • Vigrande mide ülseri, kan kanseri, orak hücre anemisi gibi hastalıkları olanlar için kullanılması tavsiye edilen bir ürün değildir.
  • Vigrande alkolle beraber tüketilmemelidir. Tüketilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Mümkünse su veya meyve suyunu tercih edebilirsiniz.
  • Vigrande penis ağrılarına neden olabilmektedir. Genital bölgelerde hissedilen ağrılar vigrandenin genel ama kısa süreli şikâyetlerindendir.
  • Vigrande 100 mg kalp hastaları, yüksek veya düşlük tansiyon hastaları, böbrek yetmezliği, karaciğer yağlanması gibi sorunları olan hastalar için tavsiye edilen bir cinsel ürün değildir.
  • Vigrande nitrat kökenli ilaçlarla beraber kullanılmalıdır.
  • Vigrande günlük 50 mg den fazla kullanılmamalıdır.
  • Yüksek tansiyon (kan basıncı) veya prostat problemleri nedeniyle alfa-bloker tedavisi almakta olan hastalarda ayağa kalkarken baş dönmesi veya hafifleme hissi görülebilir. Bunlar otururken veya hızla ayağa kalkarken görülen tansiyon (kan basıncı) düşmesi olarak tanımlanan postural hipotansiyonun belirtileridir.
  • Vigrande ile birlikte alfa-bloker kullanan bazı hastalarda bu belirtiler görülmüştür. Bu genellikle Vigrande alımından sonra, 4 saat içerisinde, ortaya çıkmaktadır.
  • Bu gibi semptomların görülme ihtimalini azaltmak için Vigrande tedavisine başlamadan önce alfa bloker dozunuzu he^gün düzenli olarak alıyor olmanız gerekmektedir. Doktorunuz tedavinize Vigrande’nin 25 mg lik dozu ile başlamanızı önerebilir. 

Vigrande yararları nelerdir?

Vigrande 100 mg yararları nelerdir diye soruyorsanız eğer bu yazı tam da size göre. Öncelikle Vigrande nin ilk belirgin ve kendini gösteren yararı penise daha fazla kan pompalayarak penisi kansız ve oksijensiz bırakmamasıdır. Vigrande kan dolaşımını peniste artırarak ve sürekli kılarak penisi daha enerjik hale getirir.

Bu nedenle vigrande en belirgin yararı penisi sertleştirmesi ve bu sertliği uzun zaman boyunca korumasıdır. Vigrande 100 mg sertleştirici ilaç özelliği dışında aynı zamanda bir geciktiricidir. Vigrande erken boşalmaya nende olan Fosfodiesteraz 5 adlı enzimleri bloke ederek uzun süreli bir gecikme sağlar. Vigrande bunu yaparken peniste az da olsa bir uyuşma etkisi yaratır.

Bununla beraber vigrande 100 mg vücutta libido artışını sağlar ve cinsel isteği maksimize ederek her iki taraf için de ilişkiyi daha tutkulu ve ateşli hal getirir. Aslında her iki tarafında bu tutkuya ve ateşe ihtiyacı vardır ve vigrande sadece partnerlere istediklerini verir. Vigrande cinsel isteği maksimize etmesinin yanında erkeğe bir enerji patlaması yaşatır.

Erkek vigrandeyi aldığında yerinde duramaz hale gelir ve vigrandeni salığı buy enerji beyinle beraber tüm vücudu esir alır. Bununla beraber vigrande nin beyinde endorfin, serotonin gibi hormonları salgıladığını unutmamak gerekir. Bu açıdan bakıldığında vigrande tek cinsel anlamda değil fizyolojik olarak da erkeği mutlu etmektedir.

Vigrande yan etkileri nelerdir?

Vigrande yan etkileri nelerdir diye araştırmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. Vigrande her şeyden önce eczanede satılan bir ilaçtır ve bu nedenle kimyasal maddeler barındırmaktadır. Bir takım yan etkilerinin olması çok normaldir.

Vigrande 100 mg birçok kullanıcının ortak görüşüne göre cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve baş dönmesi, mide bulantısı, bulanık görme, eklem ağrıları, penis ağrısı, ani kalp atışları gibi yan etki denebilecek kısa süreli sorunlara nende olmaktadır. Bununla beraber vigrande alkol veya sigarayla alındığında bu yan etkileri artabilmekte ve etkilerinin şiddeti azala bilmektedir. Vigrande ilk kullanımda 25 mg olarak kullanılması tavsiye edilen bir haptır.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.