vigrande urunler

Vigrande nedir?

Birçok erkek yerli malı olan Vigrandeyi eline aldığında Vigrande nedir şeklindeki sorularını zihninin bir yerinde hep sormaktadır. Vigrande, sildenafil sitrat etken maddeli bir cinsel üründür. Sildenafil demiyoruz. Çünkü sildenafil ile sildenafil sitrat tamamen farklı maddeler olmasa da farklı kimyasal maddelerdir.

Sildenafil sitrat maddesi sildenafilin içerisinde bulunur ve bazen sildenafil kadar hatta bazen daha güçlü etkiler gösterebilmektedir. Türkiye’de Eczacıbaşı tarafında üretilen ve eczanelerde reçeteli olarak satın alabileceğiniz, sitemiz üzerinden de temin edilebilen bu cinsel ürün tıpta erectil disfonksiyon olarak bilinen sorununu tedavisinde kullanılır. Erektil disfonksiyon açıklanacak olursa eğer, bu sorun penisin erekte halini kaybetmesidir.

Penisin erekte olamaması veya diğer tabirle sertleşememesi kanın penis damarlarına gitmemesinden ve kılcal damarların yeterince kan ve oksijen ile dolmaması anlamına gelir. Yani penis vitaminsiz, enerjisiz, kansız ve oksijensizdir. Vigrande tam da bu noktada imdada yetişen harika bir üründür. Vigrande damarlardaki tıkanıklığı açarak ve kanın dolaşımını ve dolaşım hızını artırarak penisin canlanmasını sağlar.

Penis Vigrande 100 mg etki süresi boyunca canlı, sert ve diktir. Dik bir penis erkeğe özgüven verecek ve onu partnerinin gözünde bir kahraman yapacaktır.  Bununla beraber Vigrande Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak da bilinir. Bilindiği gibi Fosfodiesteraz 5 adı verine enzimler erken boşalmaya neden olmaktadır. Vücutta ve özel olarak peniste yarattığı etkiyle Vigrande erken boşalma sorununu etki süresi içerisinde ortadan kaldırır.

Vigrande nasıl kullanılır?

Vigrande nasıl kullanılır konusunu merak ediyor ve bu sorunun cevaplarını arıyorsanız bu bölüm tam sizin için. Öncelikle vigrande oral yoldan alınan bir haptır. Ancak vigrandeye ilk başladığınız da 25 mg ile başlamanız tavsiye edilir. Sonrasında bağışıklık sisteminiz izin verdikçe bu dozları arttırabilirsiniz.

Vigrande 100 mg cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 1 saat önce bol su içerek kullanılmalıdır. Ancak orak hücre aneminiz, mide ülseri gibi bir sorununuz varsa hiç kullanmayın deriz. Bol su içmek vigrande kullanırken önemlidir. Çünkü vigrande aşırı susuzluğa neden olabilir ve bu cinsel ilişki sırasında rahatsız edici olabilir.

Bununla beraber vigrandeyi asla alkolle beraber kullanılmamalı ya da enerji içeceğiyle beraber tüketilmemelidir. Vigrande yağlı yiyeceklerle kullanıldığında ise etkilerini azaltan bir cinsel üründür.

Vigrande yan etkileri nelerdir? Kimlere tavsiye edilmez?

Viagra yan etkileri nelerdir ve kimlere tavsiye edilmez diye kendinize soruyorsanız aşağıda sıralanan maddeler aradığınız cevapları size verecektir;

  • Vigrande cinsel ilişki sonrasında baş ağrısı ve dönmesi, bulanık görme, burun kızarıklığı, mide bulantısı, eklem ağrıları gibi sorunlara yol açabilmektedir.
  • Vigrande mide ülseri, kan kanseri, orak hücre anemisi gibi hastalıkları olanlar için kullanılması tavsiye edilen bir ürün değildir.
  • Vigrande alkolle beraber tüketilmemelidir. Tüketilmesi kesinlikle tavsiye edilmez. Mümkünse su veya meyve suyunu tercih edebilirsiniz.
  • Vigrande penis ağrılarına neden olabilmektedir. Genital bölgelerde hissedilen ağrılar vigrandenin genel ama kısa süreli şikâyetlerindendir.
Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.